Prosinec 2013

Candids 2013: Chris opouští s letiště LAX s manželkou a dcerou (19.12.)

26. prosince 2013 v 22:30 | Lilith |  Gallery
Happy Thorsday! Hlásím se na skok, jelikož zítra odjíždím za mamkou do Prahy, tudíž bych se chtěla omluvit, že do příští neděle nebudu aktivní. Zároveň doufám, že jste si všichni Vánoce užili, a teď se připravujete na Silvestrovské oslavy. Co se týče Chrise, tak jsme se konečně dočkali nových fotek, a to když 19.listopadu se svou dcerkou a manželkou opouštěl letiště LAX, po příletu z Kanárských ostrovů, kde natáčel svůj nový film (info).
ChrisHemsworth_blog_28729~6.jpg ChrisHemsworth_blog_281929~0.jpg ChrisHemsworth_blog_281129~3.jpg ChrisHemsworth_blog_282029~0.jpg

A nakonec menší perlička: jeden neznámý časopis zveřejnil fotografii Elsy na Kanárských ostrovech, na kterých jde už vidět, že má pořádné těhotenské bříško. Malého následovníka/nici rodu Hemsworth bychom se tak mohli dočkat dříve, než jsme si mysleli.

Vánoční blouznění.

20. prosince 2013 v 11:21 | Lilith |  Updates
Zdravím. Příjde mi to vtipné, za celých pět let, co jsem na blogu, píšu svůj první osobní článek. Tento blog jsem totiž chtěla pojmout, jako takové odlehčení v blogování. Pokaždé, když jsem měla blog (nebudu z osobních důvodu psát jejich adresy), tak jsem se snažila být nejlepší. Vlastním dva blogy, ten jeden je celkem dost úspěšný, a tomu jsem taky propadla. Veškeré to "honění" za velkou návštěvností a komentáři, mě prostě začalo nudit. Začala jsem si uvědomovat, že blog má být zábavou, a né povinností. Takže jsem svých pět let snažení na nějaký čas uzavřela, a založila si tento blog s odlehčenými úmysly. O Chrisovi totiž moc novinek není, takže můžu přidávat články podle mého volného času, a musím přiznat, že Thor nebo spíše Avengers, mě dostali do jiných okruhů, mám teď k určitým blogům více "osobitější" přístup, jelikož si dokážeme psát na toto téma, za co jsem fakt ráda, dříve jsem totiž affiliates brala formou "oběhnu tě, abys mi napsal komentář", což už je naštěstí pryč. Ale o tomto jsem se bavit nechtěla...

Skoro každý na svém blogu napíše nějaký ten článek na téma Vánoce, takže s tím nějak nechci začínat i já , ale chtěla bych všem návštěvníkům, ať už pravidelným nebo náhodným zbloudilým popřát:

Krásné a hlavně pohádkové Vánoce. Užijte si vše, co na Vánocích tolik milujete, a zároveň přeji pevné nervy se svými blízkými (vím, o čem píšu). Ať najdete pod stromečkem, co nejméně měkkých dárků a hlavně to nejdůležitější - málo nabraných kil!".

Já se tímto už bohužel loučím, jelikož ty čtyři dny před Vánoci hodlám strávit v posteli. Bohužel, ke mě nepřijel Mikuláš ale jeho zlá teta Nemoc. Myslela jsem, že jí zvládnu přeprat, ale včera jí přijela na pomoc neteř Horečka. Do Štědrého dne chci být alespoň trošičku fit, jelikož chci vidět svojí milovanou roční sestru, jak si konečně užije své první Vánoce, to víte po 10 letech k nám přijede "Ježíšek", takže Vánoce opět naberou své kouzlo, jako v mém dětství . Jinak po Vánocích se rozhodně ozvu, a popřeju ještě Nový rok, takže se sem rozhodně vraťte!


S pozdravem, Lilith.

Premiéra "In The Heart Of Sea" bude 13.března 2015!

17. prosince 2013 v 19:24 | Lilith |  NEWS
Film "In The Heat Of Sea" bude mít oficiální premiéru 13.března 2015! Režie knižního románu se ujal Ron Howard, který již s Chrisem spolupracoval na filmu Rivalové, jeho dalšími filmy jsou například Andělé a démoni, Šifra mistra Leonarda, Apollo 13 nebo Grinch.

Film se řadí do kategorie drama a bude se především odehrávat na moři. Mezi hlavními hrdiny je obsazen Chris Hemsworth, Cillian Murphy a Tom Holland. Příběh je založen na stejnojmenném knižním románu Nathaniela Philbricka, kdy je v roce 1820 loď Essex se svou posádkou kapitánem George Pollard, Jr. (Benjamin Walker), první důstojníkem (Chris Hemsworth), druhý důstojníkem Matthew Joy (Cillian Murphy), a plavčíkem Thomas Nickerson (Tom Holland) zasažena obrovským vorvaněm, a ztroská po více než 90 dnech na moři a několik tisíc kilometrů od domova. Po útoku se ocitne posádka v Jížní Americe, a je nucena stát se kanibaly.

Natáčení začalo v září 2013 ve studiu v Londýně, nyní se přemístilo na Kanárské ostrovy.

Ehm... umíte si představit Chrise jako kanibala? :DDD na toto se fakt těším....

Golden Globes/SAG Awards 2014

15. prosince 2013 v 14:03 | Lilith |  Awards/Nominations
Mám tu slíberné nominace, Chris se s filmem Rush dočkal i své první nominace na Golden Globes v kategorii "Nejlepší drama", což mu moc gratuluju! Ten film jsem neviděla, takže nevím, jaké má šance, i když údajně je velkým favoritem film Gravitace, tak či tak mu držím palce.

Best Drama
"12 Years a Slave"
"Captain Phillips"
"Gravity"
"Philomena"
"Rush"


Další nominaci získal film Rush v SAG Awards. Předávání se uskuteční 18.ledna, tak snad se tam Chris objeví.

Outstanding Performance By Stunt Ensemble
"All is Lost"
"Fast and Furious 6″
"Lone Survivor"
"Rush"
"The Wolverine"

Jinak, když nejde Chris za foťákem, musím jít já za ním na Twitter, kde jsem sehnala několik fotografií s fanoušky, se kterými se vyfotil na Kanárských ostrovech, kde natáčí svůj nový film.
BYei4H5CUAAiC-2_large.jpg BZLa79ICAAA-ric_large.jpg BZLbnnsCAAEm3bM_large.jpg Baqegj1CYAAmbqv_large.jpg BaqemycCQAAI_N1_large.jpg

Thor: The Dark World (Gallery)

14. prosince 2013 v 21:40 | Lilith |  Gallery
Momentálně jsem se věnovala aktualizaci galerie, takže jsem tu nebyla několik dní, což se moc omlouvám. Každopádně ještě přidám fotografie z premiéry, a budu mít Thorouše 2 z krku :D jinak Chris se věnuje svému filmu, takže je zcela mimo dohled veřejnosti, získal maximálně několik nominací, což přidám rozhodně v příštím týdnu.

ChrisHemsworth_blog_28129~6.jpg ChrisHemsworth_blog_28229~6.jpg ChrisHemsworth_blog_28329~6.jpg ChrisHemsworth_blog_28429~5.jpg

ChrisHemsworth_blog_28329~7.jpg ChrisHemsworth_blog_28529~6.jpg ChrisHemsworth_blog_28429~6.jpg ChrisHemsworth_blog_28929~3.jpg


ChrisHemsworth_blog_28329~8.jpg ChrisHemsworth_blog_28529~7.jpg ChrisHemsworth_blog_28129~8.jpg ChrisHemsworth_blog_28829~5.jpg

Elsa Pataky zaskočila za Natalie Portman v Thor: Temný svět

6. prosince 2013 v 11:28 | Lilith |  Marvel's News
Všichni, kteří již viděli film Thor: Temný svět si jistě vybaví líbací scénu mezi Jane a Thorem, která byla celkem dost žhavá. Natalie Portman však při rozhovoru odhalila důvod, ve scéně totiž nehrála ona nýbrž Chrisova manželka Elsa Pataky: "Bylo to předtočeno, protože se pracovalo v Hong Kongu a já tam nemohla být, protože jsem pracovala na svém vlastním filmu. Tak si jeho žena vzala paruku a kostým, to je důvod, proč to bylo tak vášnivé. Bylo to ideální řešení, nemyslíte?".

Druhé pokračování filmu Thor má již za sebou premiéru skoro po celém světě, a stal se nejnavštěvovanějším filmem v řadě zemí. Za pouhý týden si v Americe vydělal 86 milionů dolarů a celosvětově přes 380 milionů dolarů. Údajný zisk v Americe nyní činí až 187 milionů dolarů a jedná se o nejúspěšnější film Marvel!

JINAK SE OMLOUVÁM, ŽE NEOBÍHÁM, ALE TŘEBA DNESKA JSEM TO VZDALA PO 3.POKUSU, ABY SE VŮBEC KOMENTÁŘ, KTERÝ JSEM ODESLALA OJEVIL... TO UŽ FAKT NENÍ NORMÁLNÍ -_-

Glamour: Sexiest Men of 2013 and Satellite Awards

4. prosince 2013 v 11:11 | Lussi |  Awards/Nominations
Máme tady zveřejněný žebříček nejvíce sexy můžu roku 2013 podle časopisu Glamour, už chápu proč takovéto časopisy nečtu, protože tam pracují zřejmě hodně slepí lidé. Ani tak mi nejde o Chrise, protože skončil na sedmém místě, ale nechápu prostě umístění VĚTŠINY pánů před ním:

1. Henry Cavill
2. Robert Pattinson
3. Liam Hemsworth
4. Tom Hiddleston
5. Benedict Cumberbatch
6. Harry Styles
7. Chris Hemsworth
8. Idris Elba
9. Jamie Campbell Bower
10. Justin Bieber
Jinak film Rush získal celkem dost nominací na Satellite Awards, které budou předávány 9.března 2014 v Los Angeles, tak snad se Chris zúčastní, jelikož má film velké naděje na výhru:
Director
Ron Howard, Rush (Universal)

Cinematography
Anthony Dod Mantle, Rush (Universal)

Visual Effects
Jody Johnson, Mark Hodgkins, Antoine Moulineau, Rush (Universal)

Film Editing
Daniel P. Hanley, Mike Hill, Rush (Universal)

Sound (Editing and Mixing)
Danny Hambrook, Frank Kruse, Markus Stemler, Rush (Universal)

Art Direction & Production Design
Mark Digby, Patrick Rolfe, Rush (Universal)

Costume Design
Julian Day, Rush (Universal)

Funny Thor by Facebook

1. prosince 2013 v 12:23 | Lilith |  Marvel's Photos
Krásný první advent přeju všem! Jsem totálně utahaná a zlenivělá, včera jsem si až o půlnoci všimla, že hraje na Nově film s Chrisem, konkrétně se jedná o povedený horor Chata v horách - doporučuju všem, i když jde spíše o ten typ hororu "krev, krev, nepoblít se", místo "strach, strach, nepočůrat se". Nakonec sem stejně z toho filmu nic neměla, Chrisovi by měli zakázat hrát v hororech, člověk se soustředí na to, jak je dokonalý a nevnímá vůbec děj :D no nic, prostě mám jeden ze svých lenivých dnů a nejsem schopna nahrávat a ukládat fotky do galerie, navíc se ještě musím učit a k večeru jdu na rozsvícení stromku a ohňostroj do města, takže musím nabírat síly, tudíž přidávám několik obrázků od fanoušků, pro zpříjemnění adventní neděle, které jsem našla s pomocí facebooku a googlu: